Valentin Sancti Petri

Valentin Sancti Petri, Španělsko, Španělsko pevnina, Andalusie, Costa de la Luz, Novo Sancti Petri, 23.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 138191125

Valentin Sancti Petri

Španělsko » Španělsko pevnina » Andalusie » Costa de la Luz » Novo Sancti Petri

, Hotel starstarstarstarValentin Sancti Petri

Termín:

23.5.2018 - 30.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Mnichov0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
19 402 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL VALENTIN SANCTI PETRI
Popis
Costa de la Luz
neboli Pobřeží světla je oblíbenou španělskou destinací, která se nachází na pobřeží Atlantského oceánu v jihozápadní Andalusii. Pobřeží se táhne od nejjižnějšího městečka Tarifa až k portugalským hranicím, dělí se na Huelvské a Cádizské (odvozeno od provinčních měst).
Tato krásná oblast nabízí přes 200 km nádherných písčitých pláží s jemným pískem, jedinečnou nedotčenou přírodu, pravou andaluskou kulturu a výbornou kuchyni.
Celkově této části Španělska roste popularita mezi turisty, přesto zde ale vládne klid. Převážně sem stále jezdí španělské rodiny.

Novo Sancti Petri
Nové moderní letovisko leží asi 7 km od starého rybářského městečka Sancti Petri. Podél pobřeží vede promenáda spojující tato letoviska až k obranné věži Torre Bermeja. Zdejší pláž de la Barrosa je známá tím, že se zde v roce 1811 odehrála jedna z nejdůležitějších bitev španělské války za nezávislost (bitva u Chiclana). Letovisko je především známé také díky největšímu a nejlépe vybavenému golfovému resortu v Evropě – Novo Sancti Petri Golf Club.
Ubytování
klimatizované dvojlůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Koupelna a WC, fén, TV-SAT, telefon, WiFi, minibar, balkón. Pokoj superior s možností dvou přistýlek a family pokoje s dvěma oddělenými ložnicemi a možností dvou přistýlek.
Poloha
Valentín Sancti Petri se nachází ve vyhledávané turistické rezidenční čtvrti Novo Sancti Petri v Chiclana de la Frontera v Cádizu. Tento komplex v koloniálním stylu se nachází v příjemném prostředí borového lesa u pláže Playa de la Barrosa.
Vybavení
recepce, WiFi, restaurace, bar, venkovní bazén, bazén pro děti, sluneční terasa s lehátky, bar u bazénu, miniclub, dětské hřiště, rozsáhlá zahrada, fitness masáže, minimarket, zasedací místnost, výtah, parkoviště, zábavní programy.
Stravování
Snídaně, polopenze (snídaně + večeře). Plná penze v období 23.06.-09.09.
Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a andaluská kuchyně.

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
Program
Cádiz – patrně nejstarší stojící město jihozápadního Španělska založené Féničany. Katedrála Santa Cruz, věž La Torre de Poniente.
Sevilla – město flamenca, býčích zápasů a nočních fiest. Katedrála La Giralda, palác Alcázar, čtvrť Barrio de Santa Cruz.
Doprava
DOPRAVA LETECKY
Odlety z Mnichova (MUC) do Jerezu de la Frontera (XRY) dvakrát týdně, středa a sobota. Přímý let trvá cca 3 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí.
Letecká doprava s transferem do letovisek z Jerezu: Novo Sancti Petri, Conil de la Frontera, Jerez de la Frontera, Puerto de Santa María, Costa Ballena.
Cena letecké dopravy do Jerezu od 7.990 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč
V ceně je společný transfer z/na letiště Jerez de la Frontera. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapičku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min.
Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání.

Možnost odletu z Mnichova (MUC) do Sevilly (SVQ) několikrát týdně, pondělí, středa, pátek, neděle. Přímý let trvá cca 3 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech.
Cena letecké dopravy do Sevilly od 10.650 Kč.Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou.
V ceně je započítaná pouze obousměrná letenka z Mnichova do Sevilly. Individuální transfer nebo pronájem auta na vyžádání.

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta.
• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.
V ceně
Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování a dopravou, telefonická asistence.
Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
Slevy
Osoby na přistýlce (slevy platí v případě dvou plně platících osob):
Dítě 3-12,99 let sleva 50%.
Osoba nad 13 let sleva 25%.

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Sleva 15% při zakoupení do 31.03. - pobyty 23.03.-22.06. a 01.09.-04.11.
Sleva 6% při zakoupení do 28.02. - pobyty v ostatních termínech
Sleva 4% při zakoupení do 30.04. - pobyty v ostatních termínech

Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků(senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
Příplatek za pobyt kratší než 4 dny je 20%.
Cestovní pojištění: za příplatek, Cestovní pojištění.

POVINNÉ:
Pobytová taxa:
Hotely a apartmá 1,2,3*: 0,50 EUR/os./den.
Hotely a apartmá 4*: 1 EUR/os./den.
Hotely a apartmá 5*: 2,50 EUR/os./den.
Děti do 16 let taxu neplatí. Taxa se platí na recepci. Platí se max. 7 dní, další dny zdarma
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK